Informacja

Nowe produkty

Promocje

„Gwiazda Dobrej Nowiny” to zbiór historyjek o Bożym Narodzeniu opowiadanych np. z perspektywy owieczki, która pasła się tej nocy koło Betlejem.
W kontynuacji popularnej „Ziemi Słowa” ks. Mariusz Rosik udaje się do Libanu, który wielokrotnie stawał się tłem wydarzeń biblijnych.
Zawiera informacje o uroczystościach, świętach i wspomnieniach obowiązkowych oraz o czytaniach liturgicznych na każdy dzień roku (cykl niedzielny A, cykl powszedni II), a także krótkie fragmenty z Ewangelii lub jednego czytań.
Doktor Wojciech Bejda z Akademii Pomorskiej w Słupsku w nowej książce z serii Bibliotheca Biblica sięga do czasów Józefa Flawiusza a za jego pośrednictwem do monarchów żydowskich.
Ksiądz Józef Mandziuk opracował historię biskupów pomocniczych od biskupa Wita z połowy XIII w. przez biskupa Karola Franciszka Neandra, który w XVII w. przez ponad 30 lat sprawował czynności biskupie ze względu na brak święceń u ordynariuszy lub ich nieobecność w diecezji, aż po biskupa Jacka Kicińskiego prekonizowanego w 2016 r.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 9 (1 Pages)